Lat | Eng
Uzmanību 23.aprīļa treniņa dalībnieki un apmeklētāji!

Uzmanību 23.aprīļa treniņa dalībnieki un apmeklētāji!

Paldies par lielo atsaucību reģistrējoties treniņiem, kā arī labajiem vārdiem un vēlējumiem! Šobrīd drifta, dragreisa, vai abiem treniņiem reģistrējušies 120 dalībnieki, tādēļ pastiprinātu uzmanību pievēršam dalībnieku un skatītāju drošībai.

Šajā sakarā mums ir divas ziņas, viena labā un viena – sliktā! Sliktā ziņa ir tā, ka sakarā ar Biķernieku kompleksās sporta bāzes stadionā notiekošajiem rakšanas darbiem mēs esam pieņēmuši lēmumu drifta treniņu stadionā nerīkot! Trase, mūsuprāt, šobrīd ir bīstama, gar trases malām zemē sarakti metāla stabi, kas ievērojami samazina trases platumu, kā arī dalībnieku un skatītāju zonas. Redzams, ka kādam tajos jau izdevies „paviesoties”, tāpēc, lai sargātu dalībnieku un skatītāju drošību, īpašumu, un mūsu nervus, drifta treniņš stadionā tomēr nenotiks!

Tomēr ir arī labā ziņa: DRIFTA TRENIŅŠ NOTIKS KARTODROMĀ! Treniņu laiki paliek nemainīgi, tomēr paredzētas izmaiņas skatītāju kustībā. Līdz 21:30 trasē ar automašīnām iebraukt drīkstēs tikai iepriekš reģistrētie un uz vietas reģistrētie dalībnieki. Skatītāji pārvietosies kājām. Skatītāji ar automašīnām trases teritorijā varēs iebraukt sākot no plkst. 21:30. Labu garastāvokli un tiekamies visi trasē jau rīt! :)

No 18:30                     Dalībnieku reģistrācija un iebraukšana iepriekš un uz vietas reģistrētajiem dalībniekiem.
19:00 – 20:45             Drifta treniņš KARTODROMĀ (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00             Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes

Iebraukšana pa 5. vārtiem
Jūsu SABI

Jaunumi > Uzmanību 23.aprīļa treniņa dalībnieki un apmeklētāji!  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde