Lat | Eng
SABI STREETSTOCK drifts pirmo reizi „333” trasē Ropažos

Neskatoties uz garo darba nedēļu, šajā piektdienā, 28. maijā pirmo reizi SABI rīkos drifta treniņu sporta kompleksā „333” Ropažos (www.333.lv). Šādu soli esam izvēlējušies spert ar nolūku piedāvāt braucējiem pēc iespējas vairāk dažādu drifta trašu un konfigurāciju, nemaksājot par to dalības maksu. Šādi mēs vēlamies padarīt driftu pieejamāku visiem, neskatoties uz „maka biezumu”, auto marku un iepriekšējo braukšanas pieredzi. Šoreiz pēc īpaša dalībnieku lūguma treniņš ilgs 2,5h, tā sākums paredzēts plkst. 19:00 un tas turpināsies līdz pat 21:30.

1

Reģistrējies treniņam, aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, un NEMAKSĀ dalības maksu! Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 28. maija plkst. 15:00, kad reģistrācija beidzas. Treniņā pie reģistrācijas, dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) jāmaksā tikai ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 28. maija 15:00, dalības maksa Ls 9.

Drifta treniņa dalībniekiem pie reģistrācijas tiks izsniegtas SABI STREETSTOCK auto uzlīmes. Turpmāk šīs uzlīmes kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos pasākumos, tāpēc, ja esi pie tās ticis, neplēs to nost – uzlīme noderēs visas sezonas garumā. SABI STREETSTOCK auto uzlīmes dalībniekiem tiks izsniegtas arī nākamajā treniņā 4. jūnijā Biķerniekos, pārējie interesenti tās varēs iegādāties pie ieejas.

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti jāizmanto autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas.

Tiekamies 28. maijā Ropažos, sporta kompleksā „333”. Kā jau jūs zinat "333" trase atrodas šeit - http://www.333.lv/contacts
Pateicoties sporta kompleksam "333" uz vietas būs iespējama riepu montāža un lietotu riepu iegāde.

Mūs atbalsta: Midland ellas, Lak-y Racing team (www.laky.lv) un after party vieta Pussy louge. 

Darbosies kafejnīca! Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru! 

Plāns_Piektdiena333.jpg 


Jaunumi > SABI STREETSTOCK drifts pirmo reizi „333” trasē Ropažos  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde