Lat | Eng
Latvian Drift Cup 2. posms 12. jūnijā

Jau 12.jūnijā Biķernieku sporta kompleksā notiks LATVIAN DRIFT CUP (LDC) 2.posms. Sacensības sāksies 14:00, bet ieeja pasākumā no plkst. 13:00. Pasākuma aptuvenais ilgums līdz 20:00.

Šoreiz trases konfigurācija atkal būs savādāka, interesanta un ne no tām vieglākajām, un pēdējo reizi šosezon drifta sacensības notiks mazā ovāla stadionā. Dalībnieku skaits, izvērtējot pirmo posmu, šoreiz varētu būt vismaz kādi 40, tātad spraigas cīņas un sīva konkurence būs noteikti. Cīņu starp sportistiem vēl spraigāku padarīs tas, ka sezonas kopvērtējuma līderim tiks galvenā balva no ģenerālsponsora AD Parts, XYZ regulējamo amortizatoru un atsperu komplekts tieši domāts uzvarētāja automašīnai, un A finālam šajā posmā būs arī naudas balvas 1. vietai - 100 Eur, 2. vietai - 70 Eur, 3. vietai - 50 Eur un 4. vietai - 20 Eur. Tātad papildus tituliem un skatītāju simpātijām ir vēl par ko pacīnīties.

Arī šajā posmā būs un A un B fināli, un būs vēl vairāk tandēmu cīņu, jo šoreiz gan A, gan B grupā katrā būs pa 16 dalībniekiem - vēl vairāk tandēmu, vēl vairāk dūmu. Par muzikālo atmosfēru un vasarīgām noskaņām rūpēsies pieaicinātie dīdžeji. Papildus sacensībām to starplaikos notiks mehāniķu skrējiens, būs dejotāju priekšnesumi, speciālas izlozes skatītājiem ar iespēju vinnēt balvas no atbalstītājiem, kā arī drift taxi turpat trasē sacensību laikā, savukārt dalībnieku parkā būs iespēja uzspēlēt basketbolu. Tāpat paredzēta speciālbalva par biezākajiem dūmiem kādam no sportistiem un triāla šovs turpat Biķernieku sporta kompleksā.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās Biļešu servisa kasēs visā Latvijā par 3,50 Ls. Biļetes būs iespēja iegādāties arī uz vietas pa 4 Ls, bērnu biļete no 8 līdz 14 gadu vecumam - 3 Ls un iespēja iegādāties biļeti tehniskajā parkā 6 Ls.

Organizē: Baltic Motorsport Partner

  LDC.jpg
Jaunumi > Latvian Drift Cup 2. posms 12. jūnijā  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde