Lat | Eng
SABI STREETSTOCK dragreisa treniņš šo sestdien, 19. jūnijā.

Sakarā ar pārcelto darba dienu, nākamais dragreisa un drifta treniņš notiks sestdienā, 19. jūnijā. Tā kā pirms tam trasē norisināsies „Vasaras Sprints”, mūsu treniņu sākums šoreiz būs stundu vēlāk, no 20:00, iebraukšana no 19:30. Reģistrācijas kārtība nav mainīta – ja savlaicīgi (līdz 18. jūnija plkst. 22:00) un pareizi aizpildīta www.sabi.lv atrodamā pieteikuma anketa, dalības maksa nav jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 18. jūnija 22:00, dalības maksa Ls 9.

Uzmanību! Sākot no šī treniņa (19. jūnijā) tiek mainīta skatītāju iebraukšanas kārtība.  Ieejas maksa skatītājiem paliks nemainīga, taču, lai iebrauktu Biķernieku trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam katru reizi būs jāšķiras no Ls 3. Regulārajiem skatītājiem piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, turpmāk kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. SABI STREETSTOCK auto uzlīmes visi interesenti varēs iegādāties pie ieejas par Ls 2. Ja esi pie šīs uzlīmes ticis, neplēs to nost – uzlīme noderēs visas sezonas garumā.


Vēlreiz atgādinām, ka šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI drag & drift treniņiem Biķerniekos, kā arī to, ka, ja drifta treniņš notiek Biķernieku kartodromā, skatītāju iebraukšana ar automašīnām atļauta tikai pēc drifta treniņa beigām vietas trūkuma dēļ. Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību! 

19. jūnija vakara dienaskārtība:
no 19:30 Dalībnieku reģistrācija
no 20:00 Drifta treniņš kartodromā
no 21:30 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes.
no 21:45 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām). 

Gadījumā, ja www.windguru.com sestdienas vakarā solīs lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to mēs paziņosim laikā līdz sestdienas, 19.jūnija plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 19. jūnijā plkst. 20:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

 

Reģistrācija internetā ir beigusies!


Jaunumi > SABI STREETSTOCK dragreisa treniņš šo sestdien, 19. jūnijā.  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde