Lat | Eng
SABI STREETSTOCK dragreisa treniņš šo piektdien, 2. jūlijā

Garās brīvdienas galā un nu jāsāk atkal ķerties pie ierastajiem darbiem un ierastajām izklaidēm. Divus iepriekšējos treniņus nedaudz pabojāja lietus un svētki, tāpēc vēlreiz atvainojamiem visiem, kas nedabūja Izgāzt! Turēsim īkšķus, lai turpmāk vismaz piektdienu vakaros lietus nelītu! 

Reģistrācijas kārtība šīs piektdienas, 2. jūlija, treniņam nav mainīta. Ja savlaicīgi (līdz 1. jūlija plkst. 22:00) un pareizi aizpildīsi www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, dalības maksa tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 1. jūlija 22:00, dalības maksa Ls 9.

Vēlreiz atgādinām, ka šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI drag & drift treniņiem Biķerniekos, kā arī to, ka, ja drifta treniņš notiek Biķernieku kartodromā, skatītāju iebraukšana ar automašīnām atļauta tikai pēc drifta treniņa beigām vietas trūkuma dēļ. Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību! 


Uzmanību! Sākot no šī treniņa (2. jūlijā) tiek mainīta skatītāju iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa skatītājiem paliks nemainīga, taču, lai iebrauktu Biķernieku trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam katru reizi būs jāšķiras no Ls 3. Regulārajiem skatītājiem piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, turpmāk kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. SABI STREETSTOCK auto uzlīmes visi interesenti varēs iegādāties pie ieejas par Ls 2. Ja esi pie šīs uzlīmes ticis, neplēs to nost – uzlīme noderēs visas sezonas garumā. 

2. jūlija vakara dienaskārtība:

No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes
No 21:30 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to mēs paziņosim laikā līdz sestdienas, 2.jūlija plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 2. jūlijā plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru! 

 

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > SABI STREETSTOCK dragreisa treniņš šo piektdien, 2. jūlijā  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde