Lat | Eng
SABI Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 16. jūlijā.

Termometra stabiņš rāda nepierasti augstas temperatūras un katrs pēc savām iespējām mēģina patverties no karstuma – cits ēnā zem koka, cits birojā, vēl kāds bauda vasaras priekus jūriņā. SABI zina, kā apvienot atpūtu ar sportu un piedāvā baudīt vasaras priekus kopā Streetstock dragreisa un drifta treniņā jau šajā piektdienā, 16. jūlijā Biķerniekos. Vēlreiz atgādinām, ka piedalīties laipni lūgts ikviens!

Ja savlaicīgi (līdz 15. jūlija plkst. 22:00) un precīzi aizpildīsi www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, dalības maksa tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 15. jūlija 22:00, dalības maksa Ls 9. 

Lūgums dalībniekiem pirms došanās trasē pārbaudīt iespējamās auto šķidrumu noplūdes, kārtīgi aizskrūvēt visus vāciņus, lai pēkšņi „ČP” nebojātu treniņu citiem un pašam nebūtu jāmeklē slota un absorbants!


Lūgums dalībniekiem pirms došanās trasē pārbaudīt iespējamās auto šķidrumu noplūdes, kārtīgi aizskrūvēt visus vāciņus, lai pēkšņi „ČP” nebojātu treniņu citiem un pašam nebūtu jāmeklē slota un absorbants!

Atgādinām, ka sākot no iepriekšējā treniņa tiek mainīta skatītāju iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa skatītājiem paliek nemainīga (Ls 1), taču, lai iebrauktu Biķernieku trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3. Kā alternatīvu piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. STREETSTOCK auto uzlīmes cena ir Ls 2. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI drag & drift treniņiem Biķerniekos un skatītāju iebraukšana ar automašīnām atļauta tikai pēc drifta treniņa beigām vietas trūkuma dēļ. Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību!

16. jūlija vakara dienaskārtība:

No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes
No 21:30 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to mēs paziņosim laikā līdz piektdienas, 16.jūlija plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 16. jūlijā plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru! 

 

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > SABI Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 16. jūlijā.  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde