Lat | Eng
Šo piektdien Streetstock drifta treniņš "333" trasē

 

Laika apstākļi nebeidz mums atgādināt, ka ārā vasara un ir īstais laiks baudīt visus priekus, ko tā piedāvā. Tomēr vasara ir arī aktīvais sacensību laiks un katram ir skaidrs, ka bez treniņiem labi starti nav iedomājami. Šajā piektdienā, 6. augustā, drifta treniņš notiks sporta kompleksā „333” Ropažos un piedalīties vari arī tu! Treniņa laiks no 19:00 līdz 21:30.

Reģistrācijas forma un kārtība paliek nemainīga – reģistrējies treniņam, aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, un NEMAKSĀ dalības maksu! Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 6. augusta plkst. 15:00, kad reģistrācija beidzas. Treniņā iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) jāmaksā tikai ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 6. augusta 15:00, dalības maksa Ls 9.

Atgādinām, ka jau kādu laiku ir mainīta skatītāju un dalībnieku iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa paliek nemainīga (Ls 1), taču, lai iebrauktu trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3. Kā alternatīvu piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. STREETSTOCK auto uzlīmes cena ir Ls 2. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem drag & drift treniņiem. Dalībniekiem, kuriem nekas nekad nav labi, iesakām aplūkot citu organizatoru rīkoto treniņu dalības maksas un apdomāt, vai divus latus vērta uzlīme, kas jānopērk tikai vienu reizi sezonā, tiešām ir tik dārga! Skatītājiem ar dārgiem, glauniem auto (arī domāšanas veidu), kuriem vienmēr šķiet, ka kādu uztrauc lielais kredīts, kas jāmaksā par auto un tāpēc viņiem pienākas atlaides, vienmēr pastāv iespēja savu auto atstāt aiz žoga un doties tālāk kājām! Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību un atvainojamies visiem, uz kuriem tas neattiecas un kuri saprot, ka viss šajā dzīvē maksā naudu!

Lūgums dalībniekiem pirms došanās trasē pārbaudīt iespējamās auto šķidrumu noplūdes, kārtīgi aizskrūvēt visus vāciņus, lai pēkšņi „ČP” nebojātu treniņu citiem un pašam nebūtu jāmeklē slota un absorbents!

Gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs stipru lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 6. augusta plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti jāizmanto autosportam derīgas ķiveres! Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

Tiekamies 6. augustā Ropažos, sporta kompleksā „333”.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > Šo piektdien Streetstock drifta treniņš "333" trasē  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde