Lat | Eng
SABI Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 13. augustā.

Pēc iepriekšējā drifta treniņa (06.08. sporta kompleksā „333”) esam nonākuši pie pāris secinājumiem. Pirmām kārtām ir skaidrs, ka visa trases līkuma garumā izlijušas eļļas savākšanai nepieciešams tieši viens maiss absorbenta (Ls 20-25, ko nākamreiz palūgsim sponsorēt pašam dalībniekam), četras slotas, septiņu cilvēku darba rokas + kurpju pazoles, kā arī nedaudz vairāk kā viena stunda mūsu brīvā laika pēc treniņa beigām. Otrkārt, skaidrs, ka šādi gadīties var ikvienam, tomēr trases sakopšana veiktos daudz ātrāk, ja „vaininieks” paķertu bariņu līdzpaņemto draugu un nāktu palīgā. Treškārt, lūgums dalībniekiem vadoties pēc situācijas palīdzēt trases sakopšanā – treniņa dalības maksa tomēr ir simboliska un visiem ir skaidrs, ka eļļas savākšana aizņem laiku. Tas ir precīzi tas laiks, ko jūs varētu pavadīt trasē. Tātad, dalībniek, pirms došanās trasē pārbaudi iespējamās auto šķidrumu noplūdes, kārtīgi aizskrūvē visus vāciņus, lai pēkšņi „ČP” nebojātu treniņu citiem un pašam nebūtu jāmeklē slota un absorbents. Tomēr neskatoties ne uz ko mums ir patiess prieks par dalībnieku progresu, skaistajām sānslīdēm un sportiskajiem auto!

Piektdienas, 13. augusta treniņa ieejas un dalības maksas nav mainītas. Ja savlaicīgi (līdz 12. augusta plkst. 22:00) un precīzi aizpildīsi www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, dalības maksa tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 12. augusta 22:00, dalības maksa Ls 9. 

Un vēlreiz atgādinājums visiem: jau kādu laiku ir mainīta skatītāju un dalībnieku iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa paliek nemainīga (Ls 1), taču, lai iebrauktu trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3. Kā alternatīvu piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. STREETSTOCK auto uzlīmes cena ir Ls 2. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem drag & drift treniņiem. Dalībniekiem, kuriem nekas nekad nav labi, iesakām aplūkot citu organizatoru rīkoto treniņu dalības maksas un apdomāt, vai divus latus vērta uzlīme, kas jānopērk tikai vienu reizi sezonā, ir tik dārga! Skatītājiem vienmēr pastāv iespēja savu auto atstāt aiz žoga un doties tālāk kājām! Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību un atvainojamies visiem, uz kuriem tas neattiecas un kuri saprot, ka viss šajā dzīvē maksā naudu!

13. augusta vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes
No 21:30 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 13. augusta plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 13. augustā plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

Reģistrācija internetā ir beigusies!

 

Jaunumi > SABI Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 13. augustā.  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde