Lat | Eng
Šoreiz STREETSTOCK dragreisa treniņš notiks ceturtdienā, 26. augustā

Vasara jau iesoļojusi finiša taisnē pretī lietainajam rudenim un garajai ziemai. Tomēr tieši šajā laikā kā jau katru gadu notiek sezonas izšķirošās cīņas. Ikvienam sportistam ir zināms, ka bez treniņiem nevar uzlabot savas braukšanas prasmes, kā arī pārliecināties par auto sagatavotību gaidāmajām sacensībām. Tāpēc gaidām šo ceturtdien, 26. augustā, Biķernieku trasē visus sportistus, kas gatavojas sacensībām, kā arī pārējos entuziastus, kuri izmanto katru iespēju, lai mērotos spēkiem ar sāncenšiem.

Ceturtdienas, 26. augusta treniņa ieejas un dalības maksas joprojām nemainīgas. Tev tikai savlaicīgi (šoreiz līdz 26. augusta plkst. 12:00) un precīzi jāaizpilda www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, un dalības maksa tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 26. augusta 12:00, dalības maksa Ls 9.

26. augusta vakara dienaskārtība:
No 18:30        Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45        Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00        Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes
No 21:30    Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Šajā sezonā ir mainīta skatītāju un dalībnieku iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa paliek nemainīga (Ls 1), taču, lai iebrauktu trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3. Kā alternatīvu piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. STREETSTOCK auto uzlīmes cena ir Ls 2. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem drag & drift treniņiem.

Gadījumā, ja www.windguru.com ceturtdienas vakarā solīs lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to paziņosim laikā līdz ceturtdienas, 26. augusta plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 26. augustā plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!


Reģistrācija internetā ir beigusies!

 

Jaunumi > Šoreiz STREETSTOCK dragreisa treniņš notiks ceturtdienā, 26. augustā  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde