Lat | Eng
Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 3. septembrī

Piektdienas, 3. septembra treniņa ieejas un dalības maksas nav mainītas. Ja savlaicīgi (līdz 2. septembra plkst. 22:00) un precīzi aizpildīsi www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, dalības maksa tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 2. septembra plkst. 22:00, dalības maksa Ls 9. 

Un vēlreiz atgādinājums visiem: jau kādu laiku ir mainīta skatītāju un dalībnieku iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa paliek nemainīga (Ls 1), taču, lai iebrauktu trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3. Kā alternatīvu piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. STREETSTOCK auto uzlīmes cena ir Ls 2. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem drag & drift treniņiem.  Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību.

3. septembra dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes
No 21:30 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 3. septembra plkst. 15:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 3. septembrī plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

 

Jaunumi > Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 3. septembrī  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde