Lat | Eng
Streetstock drifta treniņš šo piektdien, 10. septembrī

Laika apstākļu dēļ mums ir nācies atcelt pēdējos divus drifta un dragreisa treniņus Biķerniekos. Tāpēc sev un dalībniekiem par prieku esam nolēmuši revanšēties un ar prieku paziņojam, ka 2010. gada 10. septembris ir tā diena, kad SABI STREETSTOCK treniņa ietvaros sporta kompleksā „333” PIRMO REIZI NOTIKS SUPERLAP TRENIŅŠ! Aicinām savus spēkus trasē izmēģināt jebkuru interesentu, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, politiskās piederības, ādas krāsas, automašīnas markas un motora tilpuma! Pirms tam ļausim trasi un emocijas iesildīt drifteriem un jau no 20:30 sāksim superlap - braukšanu pa trasi uz laiku. Sīkāka informācija par Superlap treniņa kārtību tiks atsevišķi izskaidrota nedaudz vēlāk. Papildus dalības maksa Superlap treniņā Ls 5. 

Reģistrācijas forma un kārtība paliek nemainīga. Ja reģistrēsies treniņam iepriekš, aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, driftā NEMAKSĀ dalības maksu un superlap treniņš tev maksās tikai Ls 5! Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 9. septembra plkst. 22:00, kad reģistrācija beidzas. Visiem (gan treniņā iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem, gan skatītājiem) jāmaksā tikai ieejas maksa Ls 1. Papildus par dalību superlap – Ls 5. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 9. septembra 22:00, dalības maksa Ls 9. Visiem ar automašīnām iebraukt gribētājiem (arī visiem dalībniekiem) par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3, vai turpat pie ieejas jāiegādājas SABI STREETSTOCK auto caurlaide. Auto caurlaides cena ir Ls 2 un tā derīga iebraukšanai visos šajā sezonā atlikušajos SABI STREETSTOCK treniņos Biķerniekos un „333”.

10. septembra vakara dienaskārtība (SABI patur tiesības mainīt dienaskārtību atkarībā no situācijas):
no 18:30                      Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:30              Drifta treniņš (no ~20:00 subjektīvā vērtēšana)
no ~20:30                    Superlap treniņš

Tomēr atkal jāsaka, ka gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs stipru lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 10. septembra plkst. 15:00, ievietojot paziņojumuwww.sabi.lv

Drifta un superlap treniņa dalībniekiem obligāti jāizmanto autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies 10. septembrī Ropažos, sporta kompleksā „333”. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru! 

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > Streetstock drifta treniņš šo piektdien, 10. septembrī  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde