Lat | Eng
Streetstock DRIFTA treniņš šo piektdien, 17. septembrī

Pagājušajā piektdienā pirmo reizi piedāvājām Jums iespēju piedalīties Superlap treniņā un pamēroties spēkiem ar laiku. Treniņš izpelnījās lielu dalībnieku atsaucību, kā arī pozitīvus komentārus. Tāpēc pēc jūsu pieprasījuma esam nedaudz pamainījuši savus plānus un šo piektdien, 17. septembrī superlap un drifta treniņš būs!

Reģistrācijas forma un kārtība paliek nemainīga. Ja reģistrēsies treniņam iepriekš, aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, driftā NEMAKSĀ dalības maksu un superlap treniņš tev maksās tikai Ls 5! Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 16. septembra plkst. 22:00, kad reģistrācija beidzas. Visiem (gan treniņā iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem, gan skatītājiem) jāmaksā tikai ieejas maksa Ls 1. Papildus par dalību superlap – Ls 5. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 16. septembra 22:00, dalības maksa Ls 9. Visiem ar automašīnām iebraukt gribētājiem (arī visiem dalībniekiem) par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3, vai turpat pie ieejas jāiegādājas SABI STREETSTOCK auto caurlaide. Auto caurlaides cena ir Ls 2 un tā derīga iebraukšanai visos šajā sezonā atlikušajos SABI STREETSTOCK treniņos Biķerniekos un „333”.

17. septembra vakara dienaskārtība (SABI patur tiesības mainīt dienaskārtību atkarībā no situācijas):
no 18:30                      Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:30              Drifta treniņš (no ~20:00 subjektīvā vērtēšana)
no ~20:30                    Superlap treniņš

Tomēr atkal jāsaka, ka gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs stipru lietu, pasākumu diemžēl nāksies atcelt. Atcelšanas gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 17. septembra plkst. 15:00, ievietojot paziņojumuwww.sabi.lv

Drifta un superlap treniņa dalībniekiem obligāti jāizmanto autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies 17. septembrī Ropažos, sporta kompleksā „333”. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru! 

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > Streetstock DRIFTA treniņš šo piektdien, 17. septembrī  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde