Lat | Eng
Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 24. septembrī

Piektdienas, 24. septembra treniņa ieejas un dalības maksas nav mainītas. Ja savlaicīgi (līdz 23. septembra plkst. 22:00) un precīzi aizpildīsi www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, dalības maksa tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Sliktu laikapstākļu gadījumā notiks superlap treniņš. Lai piedalītos superlap treniņā dalībniekam jāmaksā papildus dalības maksa Ls 5. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 23. septembra plkst. 22:00, dalības maksa Ls 9. 

Un vēlreiz atgādinājums visiem: jau kādu laiku ir mainīta skatītāju un dalībnieku iebraukšanas kārtība. Ieejas maksa paliek nemainīga (Ls 1), taču, lai iebrauktu trases teritorijā ar automašīnu, vadītājam par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3. Kā alternatīvu piedāvājam iespēju turpat pie ieejas iegādāties SABI STREETSTOCK auto uzlīmi, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos. STREETSTOCK auto uzlīmes cena ir Ls 2. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem drag, drift un superlap treniņiem.  Ceram uz Jūsu sapratni un atsaucību.

24. septembra dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (Sliktu laikapstākļu, dragreisa treniņa vietā notiks SUPERLAP treniņš)
No 21:30 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

UZMANĪBU!!! Gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs lietu, dragreisa treniņu diemžēl nāksies atcelt, bet tā vietā organzēsim superlap treniņu. Izmaiņu gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 24. septembra plkst. 19:00, ievietojot paziņojumu www.sabi.lv

Drifta treniņa un superlap treniņa dalībniekiem obligāti, bet dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies jau 24. septembrī plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem!  Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > Streetstock dragreisa treniņš šo piektdien, 24. septembrī  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde