Lat | Eng
Sezonas noslēdzošais Streetstock superlap treniņš šo piektdien.

Šo piektdien, 8.oktobrī, 333 trasē notiks sezonas noslēdzošais SABI Streetstock superlap un drifta treniņš.

Superlap jeb braukšana uz laiku notiek slēgtā apļveida trasē un tajā aicinām piedalīties ikvienu. Treniņu procesā netiek veikts dalījums ieskaišu grupās, sacensība notiek par viena ātrākā apļa laika uzrādīšanu. 

Treniņa sākumā dalībnieku sapulcē visiem dalībniekiem tiek izskaidrota trases konfigurācija, starts-finišs, kā arī braukšanas kārtība. Sākotnēji trases boksu līnijā (pit-line) visi Superlap dalībnieki nostājas rindā viens aiz otra un ar iepriekš atrunātu laika intervālu startē vairākas automašīnas. Tas nozīmē, ka vienlaikus trasē atrodas vairāk par vienu automašīnu, laika intervāls starp tām tiek aprēķināts tā, lai maksimāli izvairītos no situācijas, kad sekotājs panāk pirmo startējušo. Apdzīšana trasē ir kategoriski aizliegta!

Pēc tam, kad dalībniekam tiek dota atļauja no boksu līnijas doties trasē, viņš veic nepilnu apli līdz starta-finiša līnijai. Starts ar zaļo karogu tiek dots gaitā (automobilim esot kustībā). Laika atskaite sākas tad, kad dalībnieks pirmo reizi šķērso starta-finiša līniju. Laika atskaite tiek pārtraukta tajā mirklī, kad dalībnieks pēc starta–finiša līnijas šķērsošanas ir veicis trīs pilnus apļus. Pēc finiša karoga signāla dalībnieks atgriežas boksos. Rezultāts nav visu trīs apļu koplaiks, bet gan viens labākais apļa laiks. Ja brauciena laikā tiek panākts dalībnieks, kurš brauc pa priekšu, sekotājam jāsamazina ātrums un pie pirmās iespējas jāatgriežas boksos. Dalībniekam, kurš ir panācis citu braucēju, tiek dots pārstarts. 

Atkarībā no pieteikušos dalībnieku skaita tiks rīkotas vairākas braucienu sesijas. Attiecīgās sesijas rezultāti būs redzami uzreiz monitorā, bet kopējais rezultātu apkopojums tiks publicēts vēlāk www.sabi.lv 

Blakussēdētāji automašīnā atrasties nedrīkst! Superlap un drifta treniņa dalībniekiem obligāti jāizmanto autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Ja reģistrēsies treniņam iepriekš, aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, driftā NEMAKSĀ dalības maksu un superlap treniņš tev maksās tikai Ls 5! Pieteikuma anketa jāaizpilda līdz 8. oktobra plkst. 12:00, kad reģistrācija beidzas. Visiem (gan treniņā iepriekš reģistrētajiem dalībniekiem, gan skatītājiem) jāmaksā tikai ieejas maksa Ls 1. Papildus par dalību superlap – Ls 5. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 8. oktobra 12:00, dalības maksa Ls 9. Visiem ar automašīnām iebraukt gribētājiem (arī visiem dalībniekiem) par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3, vai turpat pie ieejas jāiegādājas SABI STREETSTOCK auto caurlaide. Auto caurlaides cena ir Ls 2 un tā derīga iebraukšanai visos šajā sezonā atlikušajos SABI STREETSTOCK treniņos Biķerniekos un „333”.

8. oktobra vakara dienaskārtība (SABI patur tiesības mainīt dienaskārtību atkarībā no situācijas):
no 18:30                      Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:30              Drifta treniņš
no ~20:30                    Superlap treniņš

Tiekamies 8. oktobrī Ropažos, sporta kompleksā „333”. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru! 

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Jaunumi > Sezonas noslēdzošais Streetstock superlap treniņš šo piektdien.  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde