Lat | Eng
SABI Streetstock aptaujas anketas rezultāti

SABI Streetstock aptaujas anketas rezultāti

Nevienam nav noslēpums, ka mēs, SABI Streetstock treniņu organizatoru komanda, katru treniņu esam nodarbināti katrs ar saviem pienākumiem – vieni rūpējas par reģistrāciju, citi par kārtību un drošību trasē, vēl citi – par tehnisko aprīkojumu un laika mērīšanas iekārtām utt. Tieši tādēļ mums nav iespējas paraudzīties uz treniņiem no apmeklētāju puses. Un lai labāk izprastu mūsu stiprās puses un kļūdas, uzdevām šos nozīmīgos jautājumus Jums – SABI Streetstock treniņu dalībniekiem un apmeklētājiem.

Atzīsimies, ka bijām patīkami pārsteigti, jo Jūsu atsaucība bija necerēti liela. Laika posmā no 2011. gada 8. februāra līdz 16. martam kopā šo anketu aizpildīja 306 respondenti. Šī lielā atsaucība ļāva mums paraudzīties uz mūsu rīkotajiem treniņiem no Jūsu skatu punkta, tādēļ šajā sezonā ļoti centīsimies ņemt vērā Jūsu ieteikumus un minētos nepieciešamos uzlabojumus. Aptaujas rezultāti grafiski attēloti ŠEIT. Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem - ŠEIT

 Par sezonu

Turpinām būvēt autiņus, kausēt sniegu un rūcināt motorus – pavasaris strauji tuvojas un līdz pirmajam treniņam atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis. Pirmais SABI Streetstock treniņš Biķerniekos notiks 29. aprīlī. Sīkāka informācija par treniņu (dienaskārtība, disciplīnas u.c. jautājumi) šim datumam tuvojoties tiks publicēti www.sabi.lv. Tad arī paziņosim laimīgo anketas aizpildītāju, kas laimējis bezmaksas ieeju / dalību kādā (pēc izvēles) no SABI Streetstock treniņiem, auto caurlaidi, kā arī ieeju 3 draugiem.

Šajā sezonā esam iecerējuši Biķerniekos rīkot treniņus 3 ierastajās disciplīnās: dragrace, drift un superlap. Treniņi trasē „333” šobrīd nav paredzēti, taču vadīsimies pēc dalībnieku noskaņojuma – ja būs pieprasījums pēc treniņiem „333”, rīkosim. Sezonas sākumā treniņi notiks katru piektdienas vakaru, mainot disciplīnas, katrā treniņā, kā ierasts, viena pēc otras būs divas disciplīnas. Sezonas vidū un noslēgumā atkal vadīsimies no apmeklējuma un dalībnieku skaita.

Šosezon rīkosim SABI Streetstock sacensības – kausu lojālajiem treniņu dalībniekiem, pirmās sacensības paredzētas jau 7. maijā. Sīkāka informācija, laiki, kā arī nolikumi un pārējā informācija drīz sekos. Pagaidām varam pastāstīt, ka tās būs 2 atsevišķas sacensības katrā no disciplīnām. 

Visa informācija par SABI Streetstock treniņiem atrodama www.sabi.lv. Ar mums var sazināties rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tel. 27885588.

 Pateicamies par atbalstu un labajiem vārdiem!

Jūsu SABI

 


 

Jaunumi > SABI Streetstock aptaujas anketas rezultāti  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde