Lat | Eng
29. aprīlī ilgi gaidītais Streetstock drifta un dragreisa treniņš Biķerniekos

Beidzot ir pienācis tas brīdis, ko mēs un tik daudzi no jums ir gaidījuši: sākusies īsā darba nedēļa, kura noslēgsies ar pirmo SABI Streetstock treniņu šajā gadā! Kā pirmās šo piektdien (29.04) piedāvājam atsvaidzināt savas prasmes driftā un dragreisā. Pēc Jūsu lūguma šajā sezonā apmeklētāju priekam spēlēs DJ, kuru piedāvā izklaides centrs „Fantasy Park” (TC Riga Plaza), kur esiet aicināti atpūsties arī pēc mūsu pasākumiem. 

Patīkams jaunums SUBARU markas automašīnu īpašniekiem: Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās BEZ maksas. Tātad, ja Tev ir SUBARU, droši reģistrējies treniņam un uz vietas saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas. 

Kas attiecas un pārējiem, šajā sezonā (vadoties pēc jūsu pašu aizpildītās aptaujas anketas datiem) visas maksas tiek nedaudz palielinātas. Savlaicīgi atvainojamies par šādu pavērsienu, taču, kā jau reiz minējām, līdz šim, vadoties no vispārējās situācijas ekonomikā un atbalstot treniņu dalībniekus, Streetstock treniņus esam rīkojuši par neadekvāti zemu samaksu, par ko mums virknei cilvēku jāsaka lielu paldies. Lai piedalītos drifta un dragreisa treniņā kā ierasts līdz piektdienas, 29. aprīļa, plkst. 10:00 www.sabi.lv jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dalības maksa drifta un dragreisa treniņā nav jāmaksā, jāmaksā tikai ieejas maksa. Ieejas maksa gan dalībniekiem, gan skatītājiem ir Ls 2. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 29. aprīļa 10:00, dalības maksa Ls 10.

Kā obligāta prasība joprojām ir Streetstock auto caurlaides. Par godu tiem malačiem, kas visu ziemu nobraukāja ar pagājušās sezonas uzlīmi logā, pirmos 3 treniņus ļausim braukt iekšā ar veco zilo „ST” uzlīmi, pēc tam tās vairs nebūs derīgas un būs jāiegādājas šīs sezonas uzlīmes. Pārējiem (ARĪ dalībniekiem) par vienreizēju iebraukšanu trases teritorijā ar automašīnu jāmaksā Ls 4. SABI Streetstock sezonas auto caurlaide, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos, maksā Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā drīkstēs iebraukt tikai dragrace treniņa laikā, tā kā drifta treniņš notiks kartodromā. 

UZMANĪBU! Lai nerastos situācija, ka piektdienas vakarā sāk līt un treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, LIETUS GADĪJUMĀ drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņu nomainīsim pret superlap! Par izmaiņām, vadoties pēc laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 29. aprīļa plkst. 15:00. Superlap treniņā dalības maksa papildus ieejas maksai gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem dalībniekiem Ls 5. 

29. aprīļa vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (sliktu laikapstākļu gadījumā, dragreisa treniņa vietā notiks SUPERLAP treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Iebraukšana pa 5. vārtiem! Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > 29. aprīlī ilgi gaidītais Streetstock drifta un dragreisa treniņš Biķerniekos  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde