Lat | Eng
6. maijā Streetstock Superlap un dragreisa treniņš Biķerniekos

Pagājušajā piektdienā atklājām Streetstock treniņu sezonu ar drifta un dragreisa treniņiem, kuri kā ierasts pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Šonedēļ pienākusi kārta sezonu atklāt SuperLap disciplīnā, kas pirmo reizi norisināsies Biķerniekos. Šonedēļ piedāvājam iesildīties ar vienkāršāku trases konfigurāciju, bet sezonas laikā SuperLap un drifta trašu konfigurācijas tiks mainītas – sekojiet līdz informācijai savos e-pastos. Šajā trases konfigurācijā Tev ir iespēja kļūt par pirmo rekordistu.

Atgādināsim par patīkamajām pārmaiņām! Arī šajā treniņā mūs priecēs DJ, kuru piedāvā izklaides centrs „Fantasy Park” (TC Riga Plaza), un visi, kuri pēc treniņa dosies uz „Fantasy Park” un uzrādīs SABI zīmodziņu uz rokas, saņems 50% atlaidi boulingam un biljardam laika posmā no 23:00 - 04:00. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās BEZ maksas. Tātad, ja Tev ir SUBARU, droši reģistrējies treniņam un uz vietas saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas (nemaksājot arī ieejas maksu). 

Lai piedalītos SuperLap un dragreisa treniņā kā ierasts līdz piektdienas, 6. maija, plkst. 10:00 www.sabi.lv jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dalības maksa dragreisa treniņā nav jāmaksā, jāmaksā tikai ieejas maksa. Ieejas maksa gan dalībniekiem, gan skatītājiem ir Ls 2. SuperLap reģistrētajiem dalībniekiem dalības maksa Ls 6 (ieskaitot ieejas maksu). Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 6. maija 10:00, dalības maksa Ls 10. Superlap trases konfigurācija.

Kā obligāta prasība joprojām ir Streetstock auto caurlaides - šo un nākamo treniņu ļausim braukt iekšā ar veco zilo „ST” uzlīmi, pēc trešā šīs sezonas treniņa būs jāiegādājas jaunās auto caurlaides. Pārējiem (ARĪ dalībniekiem) par vienreizēju iebraukšanu trases teritorijā ar automašīnu jāmaksā Ls 4. SABI Streetstock sezonas auto caurlaide, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos, maksā Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā drīkstēs iebraukt tikai dragrace treniņa laikā, tā kā SuperLap treniņš notiks kartodromā. 

UZMANĪBU! LIETUS GADĪJUMĀ abi treniņi tiks atcelti! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 6. maija plkst. 15:00. Informāciju iespējams iegūt arī pa tālruni 27885588.

6. maija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 SuperLap treniņš kartodromā
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

SuperLap treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

 

Reģistrēto dalībnieku saraksts  

Jaunumi > 6. maijā Streetstock Superlap un dragreisa treniņš Biķerniekos  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde