Lat | Eng
13. maijā Streetstock drifts un dragreiss

Šajā piektdienā Jūsu priekam piedāvāsim drifta un dragreisa treniņu. Cerēsim, ka šajā piektdienā laika apstākļi mūs lutinās un vismaz vakara pirmajā pusē laiks būs saulains, bet atlikušajā daļā silts un sauss. Tiekamies 13. maijā Biķerniekos. 

Drifta 3D.pngLai piedalītos drifta un dragreisa treniņā kā ierasts līdz piektdienas, 13. maija, plkst. 10:00 www.sabi.lv jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dalības maksa drifta un dragreisa treniņā nav jāmaksā, jāmaksā tikai ieejas maksa. Ieejas maksa gan dalībniekiem, gan skatītājiem ir Ls 2. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 13. maija 10:00, dalības maksa Ls 10. 

Šis ir pēdējais Streetstock treniņš, kurā dalībnieki un skatītāji iekšā var iebraukt ar pagājušās sezonas „ST” auto caurlaidēm. Sākot ar nākamo treniņu visiem iekšā braucējiem jābūt šīs sezonas auto caurlaidēm. Tiem, kam tādu nav, par vienreizēju iebraukšanu trases teritorijā ar automašīnu jāmaksā Ls 4. SABI Streetstock sezonas auto caurlaide, kas, vienreiz uzlīmēta uz automašīnas, visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos, maksā Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā drīkstēs iebraukt tikai dragrace treniņa laikā, tā kā drifta treniņš notiks kartodromā.

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās BEZ maksas. Tātad, ja Tev ir SUBARU, droši reģistrējies treniņam un uz vietas saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas (nemaksājot arī ieejas maksu). 

Visi, kuri pēc treniņa dosies uz „Fantasy Park” un uzrādīs SABI zīmodziņu uz rokas, saņems 50% atlaidi boulingam un biljardam laika posmā no 23:00 - 04:00. 

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, LIETUS GADĪJUMĀ drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņu nomainīsim pret SuperLap! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 13. maija plkst. 16:00. Superlap treniņā dalības maksa papildus ieejas maksai gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem dalībniekiem Ls 5. 

13. maija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (sliktu laikapstākļu gadījumā, dragreisa treniņa vietā notiks SUPERLAP treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > 13. maijā Streetstock drifts un dragreiss  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde