Lat | Eng
AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA PAR ŠĪVAKARA STREETSTOCK TRENIŅU

Tā kā aiz loga līst un laika prognoze šim vakaram neko sausu un saulainu nesola, šovakar pēc drifta treniņa paredzētu dragreisa treniņu nomainīsim pret SuperLap. 

Tiem, kas īsti nezin, kas tas ir, SuperLap ir braukšana uz laiku slēgtā apļveida trasē, treniņu procesā netiek veikts dalījums ieskaišu grupās, sacensība notiek par viena ātrākā apļa laika uzrādīšanu. Vienlaikus trasē atrodas vairāk par vienu automašīnu, laika intervāls starp tām tiek aprēķināts tā, lai maksimāli izvairītos no situācijas, kad sekotājs panāk pirmo startējušo, apdzīšana ir aizliegta. Ja brauciena laikā tiek panākts dalībnieks, kurš brauc pa priekšu, sekotājam jāsamazina ātrums un pie pirmās iespējas jāatgriežas boksos. Dalībniekam, kurš ir panācis citu braucēju, tiek dots pārstarts.

Dalības maksa superlap treniņā papildus ieejas maksai (Ls 2) gan iepriekš reģistrētiem, gan nereģistrētiem dalībniekiem Ls 5. Kārtība ar auto caurlaidēm nav mainījusies – šis ir pēdējais treniņš, kurā vēl derīgas iepriekšējā gada „ST” uzlīmes. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās BEZ maksas. Tātad, ja Tev ir SUBARU pie reģistrācijas saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas (nemaksājot arī ieejas maksu).

13. maija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 SuperLap treniņš  

Skatītāji ar saviem auto var braukt iekšā jau no plkst. 18:30. 

Drifta un SuperLap treniņa dalībniekiem obligāti jālieto autosportam derīgas ķiveres! Uz vietas tās būs iespējams iznomāt par Ls 3.

Jaunumi > AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA PAR ŠĪVAKARA STREETSTOCK TRENIŅU  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde