Lat | Eng
20. maijā Streetstock drifts un dragreiss

Iepriekšējā treniņā dabūjām pamatīgi izmirkt, tomēr vēlējāmies pateikt lielo paldies tiem dalībniekiem, kas nenobijās braukt ar aizsvīdušiem stikliem un īpaši sveicieni izturīgajiem skatītājiem. Tas tikai vēlreiz apliecina mūsu abpusējo patiku pret autosportu. Šajā piektdienā tam par godu (lai arī pieteicām SuperLap treniņu) rīkosim driftu un dragreisu. 

Screen shot 2011-05-16 at 23.16.53.pngLai piedalītos treniņā līdz piektdienas, 20. maija, plkst. 10:00 www.sabi.lv jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dalības maksa treniņānav jāmaksā, jāmaksā tikai ieejas maksa. Ieejas maksa gan dalībniekiem, gan skatītājiem ir Ls 2. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 20. maija 10:00, dalības maksa Ls 10. 

Sākot ar šo treniņu visiem iekšā braucējiem jābūt šīs sezonas auto caurlaidēm. Tiem, kam ir vecā parauga uzlīme vai tās vispār nav, par vienreizēju iebraukšanu trases teritorijā ar automašīnu jāmaksā Ls 4. Kā alternatīva tiek piedāvāta SABI Streetstock sezonas auto caurlaide, kas maksā Ls 3 un vienreiz uzlīmēta uz automašīnas visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos (šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem). Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā varēs iebraukt tikai dragrace treniņa laikā, jo drifta treniņš notiks kartodromā.

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās par brīvu. Tātad, ja Tev ir SUBARU, reģistrējies treniņam un uz vietas saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas. 

Visi, kuri pēc treniņa dosies uz „Fantasy Park” un uzrādīs SABI zīmodziņu uz rokas, saņems 50% atlaidi boulingam un biljardam laika posmā no 23:00 - 04:00. 

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, LIETUS GADĪJUMĀ drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņu nomainīsim pret SuperLap! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 20. maija plkst. 16:00. SuperLap treniņā dalības maksa papildus ieejas maksai gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem dalībniekiem Ls 5. 

20. maija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā dragreisa treniņa vietā notiks SuperLap treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

 

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > 20. maijā Streetstock drifts un dragreiss  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde