Lat | Eng
27. maijā Streetstock treniņā Superlap un dragreiss

Šonedēļ dalībniekiem un skatītājiem piedāvājam SuperLap un dragreisa disciplīnas. Piedalīties SuperLap treniņā īpaši aicināti Subaru īpašnieki. Šonedēļpiedāvātā SuperLap trases konfigurācija ietvers daļu no Biķernieku ovāla, līdz ar to dalībniekiem būs iespēja izbaudīt lielāku ātrumu un azartu.

Lai piedalītos SuperLap un dragreisa treniņā kā ierasts līdz piektdienas, 27. maija, plkst. 10:00 www.sabi.lv jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dalības maksa dragreisa treniņā nav jāmaksā, jāmaksā tikai ieejas maksa. Ieejas maksa gan dalībniekiem, gan skatītājiem ir Ls 2. SuperLap reģistrētajiem dalībniekiem dalības maksa Ls 6 (ieskaitot ieejas maksu). Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 27. maija 10:00, dalības maksa Ls 10. Lietus gadījumā dalības maksa drifta treniņā sakrīt ar dragreisa treniņa ieejas maksu – dalības maksa nav jāmaksā.

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās par brīvu. Tātad, ja Tev ir SUBARU, reģistrējies treniņam un uz vietas saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.

 

Video no pēdējā SABI Streetstock treniņa (2011. gada 20.maijs)

 

Lai iebrauktu ar savu automašīnu trases teritorijā nepieciešams iegādāties šīs sezonas auto caurlaidi. Tiem, kam ir vecā parauga uzlīme vai tās vispār nav, par vienreizēju iebraukšanu trases teritorijā ar automašīnu jāmaksā Ls 4. Kā alternatīva tiek piedāvāta SABI Streetstock sezonas auto caurlaide, kas maksā Ls 3 un vienreiz uzlīmēta uz automašīnas visu atlikušo sezonu kalpos kā auto caurlaide SABI rīkotajos treniņos (šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem). Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā varēs iebraukt tikai dragrace treniņa laikā, jo SuperLap treniņš notiks kartodromā.

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, LIETUS GADĪJUMĀ drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņu šoreiz nomainīsim pret superlap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 27. maija plkst. 16:00. SuperLap treniņā dalības maksa papildus ieejas maksai gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem dalībniekiem Ls 5. 

27. maija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 SuperLap treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā dragreisa treniņa vietā notiks drifta treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

SuperLap (lietus gadījumā arī drifta) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

 

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > 27. maijā Streetstock treniņā Superlap un dragreiss  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde