Lat | Eng
3. jūnijā Streetstock treniņā kūpinām riepas driftā un dragreisā

Pēc notikumiem bagātās pagājušās nedēļas nogales, kad Biķerniekos varējām vērot EEDC drifta meistarus, šonedēļ beidzot tiek solīts vasarai atbilstošs laiks, kas ir lielisks stimuls, lai tieši Tu piektdienas pēcpusdienā dotos pie mums uz trasi. Pie reizes vēlējāmies pateikti lielu paldies par pozitīvajām atsauksmēm par pagājušās nedēļas SuperLap treniņu, turpmāk ceram pulcēt vēl plašāku dalībnieku loku uz SuperLap treniņiem. Šajā piektdienā – drifts un dragreiss.

Kā piedalīties?
Lai piedalītos drifta un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 3. jūnija, plkst. 10:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību, tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2, jāiegādājas sezonas auto caurlaide, taču maksa par dalību treniņā nav jāmaksā. Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 3. jūnija 10:00, dalības maksa Ls 10. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās par brīvu. Tātad, ja Tev ir SUBARU, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.

 

Video no sezonas pirmā SABI Streetstock drifta un dragreisa treniņa.

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no cilvēka. Pēc drifta treniņa beigām (~no 21:00) trases teritorijā iespējams iebraukt ar savu auto. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņš tiks nomainīts pret SuperLap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 3. jūnija plkst. 16:00. SuperLap treniņā dalības maksa (arī nereģistrētiem dalībniekiem) Ls 6. 

3. jūnija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā - SuperLap treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī SuperLap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija intrenetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > 3. jūnijā Streetstock treniņā kūpinām riepas driftā un dragreisā  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde