Lat | Eng
10. jūnijā Streetstock treniņā jauna superlap konfigurācija un dragreiss

Screen shot 2011-06-09 at 16.17.27.png

Vasara pilnā sparā, karstas sajūtas gribas baudīt ne tikai svaigā gaisā, bet arī trasē, tāpēc superlap treniņš šoreiz jau

nā konfigurācijā –kartodroms + ovāls. Pēc superlap kā ierasts dragreisa treniņš, bet gadījumā, ja līs, aicinām visus driftēt gribētājus izbaudīt slapjas trases priekšrocības – jaunas izjūtas un riepu ietaupījumu.

Kā piedalīties? 
Lai piedalītos superlap un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 10. jūnija, plkst. 10:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dragreisa treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja nepieciešams jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Dalības maksa superlap treniņā Ls 6. Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 10. jūnija 10:00, dalības maksa Ls 10. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās par brīvu. Tātad, ja Tev ir SUBARU, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas. 

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Pēc superlap treniņa beigām (~no 21:00) trases teritorijā iespējams iebraukt ar savu auto. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā superlap treniņš notiks, bet dragreisa treniņš tiks nomainīts pret drifta treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 3. jūnija plkst. 16:00. Drifta treniņā dalības maksa (arī nereģistrētiem dalībniekiem) Ls 2. 

10. jūnija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Superlap treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā - drifta treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Superlap (lietus gadījumā arī drifta) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > 10. jūnijā Streetstock treniņā jauna superlap konfigurācija un dragreiss  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde