Lat | Eng
Šo piektdien pēdējais Streetstock treniņš jūnijā – drifts un dragreiss

Šajā piektdienā, 17. jūnijā vēl pēdējo reizi pirms Jāņu brīvdienām satiksimies trasē un uzlādēsimies ar pozitīvām sajūtām, lai atkal tiktos jau pašā jūlija sākumā. Drifta un dragreisa treniņā kā vienmēr aicinām piedalīties ikvienu un atgādinām, ka gadījumā, ja Tev saglabājies ielūgums (bezmaksas ieeja / dalība) uz kādu no jūnija treniņiem, šī ir pēdējā piektdiena, kad to varēsi izmantot. 

Kā piedalīties? 
Lai piedalītos drifta un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 17. jūnija, plkst. 10:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja nepieciešams jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 17. jūnija 10:00, dalības maksa Ls 10. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, šajā sezonā SUBARU markas automašīnas visos Streetstock treniņos piedalās par brīvu. Tātad, ja Tev ir SUBARU, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas. 

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Pēc drifta treniņa beigām (~no 21:00) trases teritorijā iespējams iebraukt ar savu auto. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņš tiks nomainīts pret superlap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 17. jūnija plkst. 16:00. Superlap treniņā dalības maksa (arī nereģistrētiem dalībniekiem) Ls 6. 

17. jūnija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā - superlap treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Šo piektdien pēdējais Streetstock treniņš jūnijā – drifts un dragreiss  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde