Lat | Eng
Pēc ilgāka pārtraukuma šopiektdien klāt Streetstock treniņš

Esam veiksmīgi pārdzīvojuši divas piektdienas bez Streetstock treniņiem un šajā piektdienā gaidīsim tieši Tevi SABI rīkotajā Streetstock drifta un dragreisa treniņā. Šis treniņš būs īpašs ar to, ka dalībniekiem būs iespēja veikt pēdējos treniņbraucienus pirms brīvdienās gaidāmā Latvijas dragreisa čempionāta, kā arī pro un street drifta sacensību posmiem. Īpaši driftētājiem šoreiz trases konfigurācija kā 10. jūlija gonkā.

Kā piedalīties? 
Tas ir ļoti vienkārši. Tev jābūt pilngadīgam, ar derīgu B kategorijas autovadītāja apliecību. Lai pieteiktos drifta un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 8. jūlija, plkst. 15:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja nepieciešams jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 8. jūlija 15:00, dalības maksa Ls 10. 

Joprojām no sirds pateicamies oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto, kas šajā sezonā SUBARU markas automašīnām nodrošina bezmaksas dalību Streetstock treniņos.

             

 

Video no sezonas pirmā SABI Streetstock drifta un dragreisa treniņa.

Ja esi SUBARU īpašnieks, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.

Papildus tam kādu no treniņa dalībniekiem gaida pārsteigums no Midland Oil.

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Pēc drifta treniņa beigām (~no 21:00) trases teritorijā iespējams iebraukt ar savu auto. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. Šī iebraukšanas kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem Streetstock treniņiem. Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņš tiks nomainīts pret superlap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 8. jūlija plkst. 16:00. Superlap treniņā dalības maksa (arī nereģistrētiem dalībniekiem) Ls 6. 

8. jūlija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā - superlap treniņš)
No 21:00 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

    

Screen shot 2011-07-06 at 01.08.13.png

8. jūlija treniņa trases konfigurācija

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Pēc ilgāka pārtraukuma šopiektdien klāt Streetstock treniņš  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde