Lat | Eng
Piektdien Streetstock drifta trases konfigurācija mototrasē „kalniņos”!
Šoreiz esam visiem drifta mīļiem sagādājuši patīkamu pārsteigumu – drifta treniņu rīkosim Biķernieku moto trasē. Šī trase aizraus ar savu reljefu un interesantajiem līkumiem un garlaicīgi nebūs ne braucējiem, ne skatītājiem. 

Kā piedalīties? 
Lai piedalītos Tev jābūt pilngadīgam, ar derīgu B kategorijas autovadītāja apliecību. Lai pieteiktos drifta un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 22. jūlija, plkst. 14:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja vēl nav iegādāta, jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 22. jūlija 14:00, dalības maksa Ls 10. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto šajā sezonā SUBARU markas automašīnām bezmaksas dalība Streetstock treniņos. Ja esi SUBARU īpašnieks, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.
  

Video no iepriekšējā Streetstock treniņa (8. jūlijs)

Kādu no treniņa dalībniekiem gaida pārsteigums no Midland Oil. 

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Tā kā šis treniņš notiks moto trasē, kas ir pietiekami liels attālums no 5. vārtiem (ieejas), skatītāji jau no treniņa sākuma trases teritorijā aicināti iebraukt ar saviem auto. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3.

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņš tiks nomainīts pret superlap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 22. jūlija plkst. 14:00. Superlap treniņā dalības maksa (arī nereģistrētiem dalībniekiem) Ls 6.

22. jūlija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā - superlap treniņš)

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

    Screen shot 2011-07-19 at 12.48.01.png

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Piektdien Streetstock drifta trases konfigurācija mototrasē „kalniņos”!  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde