Lat | Eng
Streetstock treniņš šo piektdien drifta un dragreisa disciplīnās

Screen shot 2011-07-26 at 13.20.41.png

Tā kā pagājušajā piektdienā lietus izjauca visus dragreisa piekritēju plānus un dragreisa treniņu bija jānomaina ar superlap treniņu,šonedēļ cerēsim uz labākiem laika apstākļiem un saulainu piektdienas vakaru. Šajā piektdienā jūsu uzmanībai drifts un dragreiss. 

Kā piedalīties? 
Lai piedalītos Tev jābūt pilngadīgam, ar derīgu B kategorijas autovadītāja apliecību. Lai pieteiktos drifta un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 29. jūlija, plkst. 14:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja vēl nav iegādāta, jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 29. jūlija 14:00, dalības maksa Ls 10. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto šajā sezonā SUBARU markas automašīnām bezmaksas dalība Streetstock treniņos. Ja esi SUBARU īpašnieks, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas. 

Kādu no treniņa dalībniekiem gaida pārsteigums no Midland Oil. 

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. 

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņš tiks nomainīts pret superlap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 29. jūlija plkst. 16:00. Superlap treniņā dalības maksa (arī nereģistrētiem dalībniekiem) Ls 6. 

29. jūlija vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā - superlap treniņš). Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija ir bigusies! Treniņš ATCELTS!

 

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Streetstock treniņš šo piektdien drifta un dragreisa disciplīnās  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde