Lat | Eng
Piektdien Streetstock drifta un dragreisa treniņš

Sportiskās un motorīgās brīvdienu aktivitātes ārpus Rīgas godam aizvadītas, iepriekšējās piektdienas superlap treniņa slapjās drēbes izžāvētas – liekam jaunu bildi iekšā. Piektdien tiekamies drifta un dragreisā treniņā un gatavojamies „Pirmajai cīņai” jau pavisam drīz! 

Kā piedalīties? 
Lai piedalītos Tev jābūt pilngadīgam, ar derīgu B kategorijas autovadītāja apliecību. Lai piedalītos drifta un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 19. augusta, plkst. 14:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja nepieciešams jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 19. augusta 14:00, dalības maksa Ls 10. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto šajā sezonā SUBARU markas automašīnām bezmaksas dalība Streetstock treniņos. Ja esi SUBARU īpašnieks, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.

  

Video no Streetstock treniņa (8. jūlijs)

Kādu no treniņa dalībniekiem gaida pārsteigums no Midland Oil. 

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. 

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņa vietā rīkosim superlap treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 19. augusta plkst. 16:00. Dalības maksa superlap treniņā Ls 6. 

19. augusta vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā – superlap treniņš). Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta (lietus gadījumā arī superlap) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

    Screen shot 2011-08-16 at 1.12.25 AM.png

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Piektdien Streetstock drifta un dragreisa treniņš  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde