Lat | Eng
Piektdien vēl jāpatrenējas, sestdien - "Pirmā cīņa"!

Šajā sestdienā, 27. augustā Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā notiks „Pirmā cīņa” (cīņas noteikumi, pieteikšanās, programma un trases konfigurācijas www.sabi.lv). Pirms tam dosim Jums iespēju vēl patrenēties – treniņi visās 3 disciplīnās notiks piektdienā, 26.08 no 19:00. 

NB! Pirmās cīņas ietvaros norisināsies auto klubu izstāde. Aicinām auto klubu pārstāvjus no sava kluba izvirzīt 2 atraktīvākos auto, ko izstādīt zem sava kluba karoga. Auto īpašnieku vārdus un kontaktus lūgums sūtīt uz office@sabi.lv 

Kā piedalīties piektdienas treniņbraucienos?
Lai piedalītos drifta, dragreisa vai superlap treniņā līdz piektdienas, 26. augusta, plkst. 14:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, drifta un dragreisa treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja nepieciešams jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Dalības maksa superlap treniņā Ls 6. Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 26. augusta 14:00, dalības maksa Ls 10. Ieejas maksa skatītājiem Ls 2 no personas. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3. 

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto šajā sezonā SUBARU markas automašīnām bezmaksas dalība Streetstock treniņos. Ja esi SUBARU īpašnieks, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.

Kādu no treniņa dalībniekiem gaida pārsteigums no Midland Oil. 

26. augusta vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Drifta treniņš / superlap treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Drifta un superlap treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

 

  

Video no Streetstock treniņa (8. jūlijs)

1

"Pirmās cīņas" trases konfigurācijas (Uzspiest lai palielinātu)

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Piektdien vēl jāpatrenējas, sestdien - "Pirmā cīņa"!  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde