Lat | Eng
Piektdien, 23.09. Streetstock superlap un dragreisa treniņš

Laiks paliek arvien rudenīgāks, kas liecina par to, ka drifta, dragreisā un superlap sezona strauji tuvojas noslēgumam. Kamēr vēl laika apstākļi atļauj, tiekamies Streetstock superlap un dragreisā treniņā jau šajā piektdienā. 

Kā piedalīties? 
Lai piedalītos Tev jābūt pilngadīgam, ar derīgu B kategorijas autovadītāja apliecību. Lai piedalītos superlap un/vai dragreisa treniņā līdz piektdienas, 23. septembra, plkst. 14:00 aizpildi zemāk esošo reģistrācijas anketu. Ja reģistrācija veikta savlaicīgi, dragreisa treniņa dalībniekiem pie iebraukšanas trases teritorijā jāparakstās par drošību un tāpat kā skatītājiem jāsamaksā ieejas maksa Ls 2 (ja nepieciešams jāiegādājas sezonas auto caurlaide). Dalības maksa superlap treniņā Ls 6. Iepriekš nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 23. septembra, plkst. 14:00, dalības maksa Ls 10.

Pateicoties oficiālajam Subaru dīlerim AD REM Auto šajā sezonā SUBARU markas automašīnām bezmaksas dalība Streetstock treniņos. Ja esi SUBARU īpašnieks, reģistrējies treniņam un trasē saņemsi īpašu uzlīmi, kas dos tiesības piedalīties bez maksas.

  

Video no Streetstock treniņa (8. jūlijs)

Cik maksā atnākt paskatīties?
Ieejas maksa skatītājiem ir Ls 2 no personas. Vienreizēja iebraukšana trases teritorijā maksā Ls 4, sezonas auto caurlaide – Ls 3.

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu un dragreisa treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, lietus gadījumā superlap treniņš notiks, bet dragreisa treniņa vietā rīkosim drifta treniņu! Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 23. septembra plkst. 16:00. Dalības maksa drifta treniņā Ls 2.

23. septembra vakara dienaskārtība:
No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija
19:00 – 20:45 Superlap treniņš
21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (lietus gadījumā – drifta treniņš). Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai dalībnieki, pārējie dodas ar kājām).

Superlap (lietus gadījumā arī drifta) treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

 

    Screen Shot 2011-09-19 at 11.32.39 PM.png

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts

Jaunumi > Piektdien, 23.09. Streetstock superlap un dragreisa treniņš  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde