Lat | Eng
Šo piektdien Biķerniekos SABI Streetstock treniņš

Tiekamies Biķerniekos SABI Streetstock superlap un dragreisa treniņā. Superlap treniņš no 19:30 līdz 20:50, dragreisa treniņš – no 21:00 līdz 22:30. Ieeja no plkst. 19:00 pa 5. vārtiem.

Reģistrācijas kārtība paliek tāda pati kā pagājušajā sezonā. Dalībniekiem, kuri treniņam būs pieteikušies precīzi aizpildot reģistrācijas formu līdz piektdienas pl. 14.00, dalības maksa dragreisa treniņam ir Ls 2, superlap treniņam Ls 6. Piesakoties treniņam uz vietas dalības maksa ir Ls 10 par abām disciplīnām.

Ieejas maksa visiem skatītājiem nemainīgi paliek Ls 2 no cilvēka. Par ieeju jānorēķinās skaidrā naudā konkrētās piektdienas vakarā pie kases (pie ieejas trases teritorijā). Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā drīkst iebraukt tikai pēc 21:00, kad beidzies superlap treniņš. Auto caurlaide ir obligāta (cena Ls 3)!

Jau sākot ar pirmo treniņu visiem (arī dalībniekiem), kas vēlas trases teritorijā iebraukt ar savu automašīnu, jāiegādājas 2012. gada sezonas auto caurlaide, kas maksā Ls 3. Tiem dalībniekiem un skatītājiem, kuri uz savām automašīnām saglabājuši auto caurlaidi no iepriekšējām sezonām, piedāvājam iegādāties jaunu auto caurlaidi ar 50% atlaidi (Ls 1,50). Alternatīva sezonas auto caurlaidēm ir maksa par vienreizēju iebraukšanu treniņa norises vietā – Ls 4. 

Šī kārtība attiecas tikai uz SABI rīkotajiem STREETSTOCK treniņiem. Skatītāji ar savām automašīnām trases teritorijā varēs iebraukt tikai dragrace treniņa laikā, jo superlap treniņos tiek izmantots kartodroms.

UZMANĪBU! Ja piektdienas vakarā sola lietu drošības apsvērumu dēļ treniņu būsim spiesti atcelt. Par izmaiņām, vadoties pēc www.windguru.cz un laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 29. jūnija plkst. 16:00.

Atgādinam, ka Superlap treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Reģistrācija internetā ir beigusies!

Reģistrēto dalībnieku saraksts!

Jaunumi > Šo piektdien Biķerniekos SABI Streetstock treniņš  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde