Lat | Eng
Sezonas noslēguma SABI Streetstock 1F notiks 27. septembrī

Iespējams, acīgākie no jums pamanījuši, ka sākotnējo divu noslēguma pasākumu vietā atlicis tikai viens. Tas tāpēc, ka vienu treniņu lietus dēļ nācās atcelt un trases noslodzes dēļ nevarējām atrast pieņemamu variantu datumu pārcelšanai. Taču noslēguma pasākums būs, tas notiks 27. septembrī un, lai visu varētu paspēt, šoreiz sāksim pusstundu ātrāk. 

Pasākuma programma

  • 18.00 - ieeja atvērta dalībniekiem un skatītājiem (5. vārti)
  • 18.30 - superlap treniņš visiem interesentiem*
  • 20.00 - superlap best** (piedalās 20 dalībnieki, kas sezonas laikā sakrājuši visvairāk punktus)
  • 21.00 - dragreisa treniņš visiem interesentiem*
  • 21.00 – pateicība labākajiem superlap braucējiem 
  • 22.00 - dragrace best*** (piedalās 10 dalībnieki, kas sezonas laikā sakrājuši visvairāk punktus)
  • 22.10 - pateicība labākajiem dragreisa braucējiem
  • 22.10 - dragreisa treniņš visiem interesentiem*
  • 22.30 - pasākuma noslēgums

*Superlap un dragreisa treniņš visiem interesentiem būs tāds pats treniņš, kā ierasts, taču tajā vairs netiks krāti punkti, līdz ar to šis treniņš neietekmēs sezonas kopvērtējuma punktus.

**Superlap best piedalās tie 20 dalībnieki, kas sezonas laikā sakrājuši visvairāk punktu. Sakrātie punkti apkopoti šeit: http://www.sabi.lv/lv/rezultati/punkti/. Gadījumā, ja kāds no dalībniekiem nebūs ieradies, piedalīties aicināsim nākamo „aiz strīpas”. Dalībnieki veiks trīs braucienu sesijas: 1. vienu apli veic katrs no top20, sākot ar dalībnieku, kuram vismazāk punktu; 2. startē pirmās sesijas 10 ātrākie, sākot ar lēnāko rezultātu; 3. startē pieci otrās sesijas ātrākie, sākot ar lēnāko. 

***Dragrace best piedalās tie 10 dalībnieki, kas sezonas laikā sakrājuši visvairāk punktu. Sakrātie punkti apkopoti šeit: http://www.sabi.lv/lv/rezultati/punkti/. Gadījumā, ja kāds no dalībniekiem nebūs ieradies, piedalīties aicināsim nākamo „aiz strīpas”. Katram dalībniekam tiks dots viens mēģinājums uzstādīt pēc iespējas labāku reakcijas laiku (startē pa vienam!). 

Gadījumā, ja  laika apstākļi būs slikti (lietus, slapja trase), SABI Streetstock 1F tiks pārcelts uz 28. septembra pēcpusdienu. Izmaiņu gadījumā informēsim sabi.lv.

Ja kādam ir radušās neskaidrības vai precizējumi par punktiem kopvērtējuma tabulās, lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pastu [email protected] īdz 25. septembrim. 

Reģistrēties pasākumam iespējams www.sabi.lv pasākumu kalendārā.

VPR_7784.jpg

Jaunumi > Sezonas noslēguma SABI Streetstock 1F notiks 27. septembrī  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde