Lat | Eng

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Sacensībās, kurās laika kontroli veic SABI TIMING, varam nodrošināt pasākuma apskaņošanu ar augstas kvalitātes skaņas iekārtu Turbosound, kas ietver sevī dīdžeja pulti, bezvadu mikrofonu. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām organizatorus ar kvalitatīvām rācijām (Motorola CP040), PAR prožektoriem, apgaismes prožektoriem un citu sacensību rīkošanai nepieciešamo inventāru.

Motorola CP040 rācijas - Ļoti ērtas, viegli lietojamas un kvalitatīvas rācijas. Ir 4 sakaru kanāli, kā arī lietošanai nav vajadzīga īpašā apmācība. Ļoti ērtas, viegli lietojamas un kvalitatīvas rācijas. Ir iepsējams aprīkot ar dažādiem aksesuāriem, kā,piemēram, brīvroku sistēmas.

Turbosound skaņas iekārta ar DJ pulti un mikofonu - Sastāv no divām TQ-425DP un divām TQ-445DP Turbosound tumbām. Šīs tumbas varam savienot ar Pioneer DJ pulti, pievienot mikrofonu, datoru un citām skaņas iekārtām. (Vairāk par Turbosound)           

PAR prožektori - Uzstādam profesionālus, jaudīgus PAR prožektorus ar iespēju mainīt krāsu filtrus. Šie prožektori piedos efektu jebkuram sporta pasākumam.

         motorola.jpg

 

 


Timing > Papildus pakalpojumi  
Eizenšteina iela 2, Rīga, T: +371 27885588, F: +371 7537243, office@sabi.lv
Cube – web dizains un izstrāde